فرهنگ و آداب و رسوم مردم اسپانیا | هلدینگ ثبتی حقوقی ملاصدرا

کشور اسپانیا یکی از توریستی ترین کشور های قاره اروپا به حساب می آید و هر ساله، میلیون ها توریست از سراسر دنیا برای تفریح و حتی مهاجرت به این کشور سفر می کنند. کشور اسپانیا از فرهنگ و هنر بسیار غنی برخوردار است و دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد. مردمی بسیار پرشور و تحرک و  دارای سواحل آفتابی بسیار بکری می باشد.

اگر شما هم به دنبال مهاجرت به قاره اروپا هستید، پیشنهاد ما به شما کشور اسپانیا می باشد. چرا که اسپانیا یک کشور بسیار مهاجر پذیر بوده و شرایط را برای مهاجرین سخت نگرفته است. هلدینگ بین المللی ملاصدرا دارای سال ها تجربه حقوقی موفق بوده و باعث افتخار است که بتواند در مورد مهاجرت به کشور اسپانیا به شما کمک نماید.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم اسپانیا

فرهنگ مردم اسپانیا

کشور اسپانیا دارای میراث فرهنگی  و آثار تاریخی بسیار غنی و فراوانی می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید دارای رتبه دوم در میزان غنی بودن فرهنگ و تاریخ بوده  و از اهمیت بسیار بالای برخوردار است؛ همین امر،  باعث شده تا مقصد بسیاری از گردشگران دنیا باشد تا کشور اسپانیا را به 5 کشور  برتر دنیا در همین امر تبدیل نماید. مردمان این کشور نیز دارای تفکرات مدرن بوده که همین موضوع، بخش قابل توجهی از فرهنگ اسپانیا را در بر میگیرد. برگزاری انواع فستیوال ها، موسیقی، رقص و … همواره جزء آداب و رسوم مردم این کشور بوده است. همانطور که اکثریت هنرمندان و علاقمندان به هنر میدانند، ساز گیتار متعلق به این کشور می باشد.

رسومات معروف مردم اسپانیا

شاید نام فلامنکو به گوش تان رسیده باش. فلامنکو یکی از قدیمی ترین و معروف ترین سنت های کشور اسپانیا محسوب می شود؛ اما با وجود معروف بودن آن، اطلاعات دقیقی راجع به آن نیست. فلامنکو یک سبک موسیقی بوده که تشدید آن بر روی گیتار، ریتم ( درام ) و آواز می باشد. در این سنت قدیمی، به طور بداهه نواخته می شود و مردم با لباس های خاص و بسیار زیبا به طور بداهه می رقصند و پای کوبی می کنند.

یکی از دیگر از سنت های جالب مرم کشور اسپانیا، درباره انعام دادن است. یک سوالی که ذهن بسیاری از گردشگران را مشغول می کند این است که  در مورد انعام دادن است. انعام دادن در کشور اسپانیا مرسوم نیست اما به دلیل رفت و آمد گردشگران از سراسر دنیا، کافه ها و رستوران ها  پول انعام را رد نمی کنند.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم اسپانیا

غذاهای اسپانیایی

کشور اسپانیا در کنار داشتن فوتبال حرفه ای، دارای غذاهای بسیار خوشمزه  و شناخته شده ای می باشد. از جمله غذا های معروف این کشور عبارتست از : پائلا، تورتیل، گازپاجو و تاپاس می باشد. روغن زیتون، ماهی و فلفل از جمله موادی می باشد که همواره در غذا های خود استفاده می کنند. در کل، کشور اسپانیا طیف گستترده ای از غذا های خاص را ارائه می دهد و به عنوان نماینده رژیم غذایی مدیترانه ای می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تغییر زبان / Language »