اقامت یونان

درباره یونان بدانید

یونان که با نام رسمی جمهوری یونان شناخته می شود، کشوری در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. این کشور در محل پیوند سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا قرار دارد. همچنین، این کشور را مهد تمدن در  سرزمین  غرب می دانند که زادبوم دموکراسی، علوم سیاسی و … می باشد.

مزایای اقامت در یونان

  • بدون نیاز به سرمایه گذاری؛
  • شرایط تحصیل رایگان برای فرزندان خانواده های مهاجر؛
  • شرایط آسان برای تمدید اقامت در کشور یونان
  • بدون حضور در این کشور می توانید اقامت آن را کسب کنید؛
  • و …

اقامت یونان از طریق تمکن مالی

یکی از ارزان ترین و  سریع ترین راه های اخذ اقامت اروپا، روش تمکن مالی یا به اصطلاح خود حمایتی می باشد. در صورتی که در کشور ایران سرپرست خانوار هستید، می توانید با اثبات داشتن درآمد 2000 یورو برای خود، 400 یورو برای همسر و  300 یورو برای هر کدام از فرزندان خود که به سن قانونی نرسیده اند، شرایط لازم را برای دریافت اقامت از طریق تمکن مالی  دریافت نمایید.

ویزای کاری یونان

برای مشغول شدن در کشور یونان، در صورت  نداشتن تابعیت هیچکدام از کشور های اتحادیه اروپا، در ابتدا باید برای دریافت مجوز کار اقدام نمایید. دریافت مجوز کار نیز در صورت داشتن پیشنهاد شغلی و یا  درخواست ویزای  کار در ایام تعطیلات  قابل قبول می باشد. هم جنین، باید پاسپورت یا گذرنامه معتبر داشته باشید و به کشور یونان ثابت کنید که هیچ گونه تهدیدی برای  نظام جمهوری یونان نخواهید داشت. می توانید پس از دریافت پیشنهاد شغلی توسط کافرما، به سفارت کشور یونان در محل اقامت خود مراجعه کنید و برای درخواست ویزا اقدام نمایید. اما باید صبور باشید؛ چرا که ممکن است چند ماه طول بکشد تا به درخواست شما پاسخ داده شود و این امکان هم وجود خواهد داشت که تا چند ماه بعد، کارفرمای مربوطه به شما نیاز نخواهد داشت.

اقامت یونان
اقامت یونان
اقامت یونان

سوالات متداول

جهت دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب هلدینگ ثبتی حقوقی ملاصدرا (شعبه اندرزگو) با ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست
تغییر زبان / Language »