اقامت پرتغال

درباره پرتغال بدانید

پرتغال کشوری است واقع در جنوب غربی قاره اروپا که در شرق و شمال شرق در همسایگی اسپانیا و در غرب و جنوب غرب در همسایگی اقیانوس اطلس قرار دارد. پرتغال به عنوان قدیمی ترین کشور قاره اروپا شناخته می شود. پرتغال به عنوان یک کشور با کیفیت زندگی بالا در اروپا شناخته می شود. کشوری با حکومت جمهوری و مردم آن به زبان پرتغالی صحبت می کنند.

مزایای اقامت در پرتغال

  • عضو اتحادیه اروپا و شینگن بودن پرتغال؛
  • وجود دانشگاه های معتبر؛
  • رفاه اجتماغی قابل قبول؛
  • امنیت اجتماعی بالا
  • دارای طبیعت زیبا و آرامش بخش؛
  • و …

شرایط دریافت تابعیت کشور پرتغال

در ابتدا باید این نکته را یادآوری کنیم که برای دریافت تابعیت کشوری، حضور در آن کشور الزامی نیست اما در کشور های مختلف بر اساس قوانین اخذ اقامت خود شرایط را متمایز ساخته اند. کشور پرتغال  یکی از کشور های مهاجر پذیز اروپا می باشد. به طور کلی، دریافت اقامت کشور پرتغال بر اساس تولد  و ازدواج بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

شرایط تحصیل در کشور پرتغال

مهاجرت تحصیلی در کشور پرتغال شرایط مناسب تری دارد؛ همین امر، باعث استقبال دانشجویان سراسر دنیا در کشور پرتغال شده  است. جالب است بدانید تنها تسلط به زبان پرتغالی  می تواند تحصیل شما را در کشور پرتغال رایگان سازد. گرچه هزینه تحصیل در صورت بلد نبودن زبان پرتغالی سنگین نبوده می توانید با ارسال مدارک تحصیلی به دانشگاه مربوطه در پرتغال و برآورده کردن شرایط دانشگاه مدنظر، با هزینه کم و حتی رایگان در کشور پرتغال به تحصیل بپردازید

اقامت پرتغال
اقامت پرتغال
اقامت فرانسه

سوالات متداول

جهت دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب هلدینگ ثبتی حقوقی ملاصدرا (شعبه اندرزگو) با ما تماس حاصل فرمایید.

فهرست
تغییر زبان / Language »